Fogadóórák-tanórán kívüli tevékenységek

2016/2017. TANÉV II. FÉLÉV

TANÓRÁN KIVÜLI TEVÉKENYSÉG

 

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK

KORREPETÁLÁS

0. ÓRA

 

 

 

 

6 – 8. évfolyam angol
7.a biológia, kémia (9)

Paragi Ferencné

 

Korrepetálás

1. óra

 

 

 

 

 

5. b osztály

Magyar (2)

Komenczi Lenke

 

Korrepetálás

6. óra

5. évfolyam
 Magyar (11)
Szabóné Héjjas Judit

 

 

 

 

 

KORREPETÁLÁS

7. ÓRA

5-8. évfolyam
Magyar, történelem (2 )
Somogyi Mihályné

 

5-8. évfolyam természetismeret, biológia, földrajz (7)
Becz Miklós

5-7. évfolyam
Matematika (2)
Kovácsné Jenei Éva

5. a, 6.a osztály
Történelem (1)
Czeglédiné Nagy Judit

5-8. évfolyam
Magyar, történelem (1)
Somogyi Mihályné

 

5 -8. évfolyam
Természetismeret, kémia (7)
Terenyei Ágnes

7. évfolyam
Magyar (2)
Komenczi Lenke

5 a, 6.a, 7.a osztály
Matematika (4)

Blazicsek Anikó

 

 

7-8. évfolyam

Matematika, fizika (TT)

Molnár Andrea

 

Korrepetálás

8. óra

 

8.a. osztály
Matematika (3)
Kériné Deák Mária

5.a., 7.b osztály
Matematika (3)
Kériné Deák Mária

 

 

 

SZAKKÖR

7. ÓRA

14-15.30
5-8. évfolyam
Rajz (5)
Kirják Miklós

 

7. évfolyam
Matematika (3)
Kériné Deák Mária

8. évfolyam
Matematika (3)
Kériné Deák Mária

 

6-7. évfolyam
Angol (9)
Paragi Ferencné

6. évfolyam
Matematika (4)
Blazicsek Anikó

5. évfolyam
Matematika (5)
Kovácsné Jenei Éva


5-8. évfolyam

Biológia (boncolás) (7)

Becz Miklós, Terenyei Ágnes
(tömbösítve, havonta egy alkalommal)

5-8. évfolyam

 Csillagász (7)

Becz Miklós

Sportkör

 

7.00 – 7.45
8. évfolyam  
Beri Tibor

 

7.00 – 7.45
8. évfolyam
Beri Tibor
Nagy Andrea

16-17.00
Alsós foci
Beri Tibor

0.óra
Felsős foci
Beri Tibor

 

 

2016/2017. Tanév II.félév

Fogadóóra

 

HÉTFŐ

KEDD

SZERDA

CSÜTÖRTÖK

PÉNTEK

1.óra

 

 

 

 

 

2.óra

Nagy Andrea

Czeglédiné Nagy Judit
Terenyei Ágnes

Somogyi Mihályné
Tóth Ferencné

Csirik Ágnes

 

3.óra

 

Becz Miklós

Kassainé Hörmann Mária

Danku Edina
Gitye József

Blazicsek Anikó

Asbóth Györgyné
Komenczi Lenke
Molnár Andrea

4.óra

Radácsi Imre

Kirják Miklós

Patyi Béla

Paragi Ferencné

 

5.óra

Kovácsné Jenei Éva

 

Kériné Deák Mária

 

Szabóné Héjjas Judit

6.óra

 

 

 

 

 

7. óra

 

 

Gölöncsérné Bertók Magdolna

 

 

 



Szövegdoboz:

Vermes Miklós

Általános Iskola

1214 Budapest    Tejút u.2.