Szövegdoboz:

  Vermes Miklós Általános Iskola – 2016-2017. tanév – február havi program

       

Szövegdoboz:

Vermes Miklós

Általános Iskola

1214 Budapest    Tejút u.2.

Dátum

Időpont

Program

II. 1.

13.30

Félévzáró értekezlet

II. 2.

 

Vizes élőhelyek világnapja - Faliújság

II.6-9.

17.00

Szülői értekezletek: 5-8. évfolyam

II. 6.

16:30

Szülői értekezlet: 2. b osztály

II.6.

9.00

Naplók haladási részének ellenőrzése

II.7.

9.00-11.00

Bűnmegelőzési órák: 6.b és 7. a osztályban

II.7 .

12-16

Ebédbefizetés márciusra

II. 7.

16:15

Szülői értekezlet: 1. a osztály

II.7-8.

14.00

Osztályozóvizsga: 6. évfolyam

II. 8.

8-12

Ebédbefizetés márciusra

II.8.

7.45

Felsős iskolagyűlés (magatartásverseny eredményhirdetés) felsős D-ÖKO pontgyűjtő verseny eredményhirdetés)

II.8.

10.00-11.00

Játsszunk együtt! Sportolás a környező ovik nagycsoportosaival.

II.8.

 

Kerületi Grundbirkózás: felső

II. 8.

16:30

Szülői értekezlet: 3.a osztály

II. 8.

16:30

Szülői értekezlet: 4.a osztály

II. 8.

16:30

Szülői értekezlet: 4.b osztály

II. 8.

16:30

Szülői értekezlet: 1.b osztály

II.9.

9.00-10.00

Bemutató órák a Vénusz Óvoda nagycsoportosai számára.

II. 9.

16.00

 8. osztályos továbbtanulási lapok leadása

II. 10.

 

Jelentkezési határidő: BENCHMARK angol nyelvi verseny - kerületi elődöntő

II. 10.

8.00

Pedagógusminősítés

II. 10.

8.00 – 14:00

Alsós farsang

II. 10.

14:00 – 15:15

Farsangi táncház a Vermes Játszóház keretében

II. 10.

16:00-ig

Grundbirkózásra jelentkező alsósok névsorának leadása

II. 10.

du.

6.b lézerlövészet

II.13-ig

 

A 8. osztályos továbbtanulási lapok postázása

II.14.

13.00

Versmondó verseny: alsó tagozat

II.15.

14:00

Grundbirkózás 1. évfolyam

II. 15.

14:15

Házi szövegértő verseny: 2-4. évfolyam

II.15.

16:30

Szülői értekezlet: 3.b osztály

II.16.

14.00-14.45

D.A.D.A. óra a 3.a osztályban

II. 16.

14:30

Felsős kerületi szövegértő verseny

II.17.

8.00-11.00

Az óvó nénik meghívása a jelenlegi első osztályokba.

II.17.

14.00

Zrínyi matematikaverseny megyei forduló: 2-8. évfolyam

II.17.

17.00 – 20.00

Felsős farsang

II. 20.

10:00

Zsámolylabda bajnokság: 2. évfolyam

II.21.

17.00

Az óvodások számára meghirdetett rajzpályázat eredményhirdetése.

II. 22.

13.00

Házi helyesíró verseny: 2-4. évfolyam

II. 22.

 

BENCHMARK angol nyelvi verseny - kerületi elődöntő

II. 23.

14:00

Iskolai énekverseny

II.24.

14:00

Grundbirkózás: 1. évfolyam

II. 27.

14:00

Iskolai vers- és prózamondó verseny

II.28.

17.00

SZMK értekezlet

III. 1-ig

 

Nevezés a kerületi művészeti szemle minden kategóriájában

II. 22.

14.15

Vezetői értekezlet

II.24.

du.

Felvidéki after party: 8. évfolyam

II. hó szervezés alatt

 

 Pékséglátogatás: 1.a osztály

II. hó szervezés alatt

 

Pompei film nézés az iskolában

II. hó szervezés alatt

 

Rubik Race Skype-on keresztül az Erasmus+ -ban résztvevő országok diákjaival