Szövegdoboz:

 

Vermes Miklós Általános Iskola – 2017-2018. tanév április – havi program

Dátum

Időpont

Program

04.03.

 

Tavaszi szünet

04.04.

változó

Tehetségnapi megbeszélés, vállalások

04.04-16-ig

 

Tehetségnapi ajándékok készítése

04.05-09.

 

Kerületi labdarúgó bajnokság: 3-4. évfolyam

04.05.

11.00

Bűnmegelőzési előadás: 8.b osztály

04.05.

12.00

Bűnmegelőzési előadás: 7.b osztály

04.05.

13.00

Bűnmegelőzési előadás : 8.a osztály

04.05.

13.00

Házi matematika verseny II. forduló (alsó tagozat)

04.05.

14.00

Vermes Miklós Fizikaverseny

04.05.

14.00-15.00

Játékkészítés a Tehetségnapra

04.06.

7.45

Magatartásverseny értékelése

04.09.

14.00

Megemlékezés iskolánk névadójáról

04.09.

16.00

Naplók haladási részének ellenőrzése

04.09-13.

testnevelés órákon

Válogató felmérés a kerületi atlétika versenyre

04.10.

8.00-11.00

Nyílt nap: 3.a osztály

04.10.

14.00

Iskolai Angol Művészeti Szemle

04.10.

14.00

Kerületi kézilabda: IV. korcsoport - fiú

04.10.

16.30

Iskolakóstolgató foglalkozás

04.10.

7.0 0 – 17.00

Étkezési térítési díj befizetés májusra

04.11.

7.00 – 15.00

Étkezési térítési díj befizetés májusra

04.11.

8.00-12.00

Nyílt nap: 5-8. évfolyam

04.11.

10.00

2.b osztály látogatása a CONINT-PRINT Nyomdában

04.11.

13.50

Költészet napja alkalmából: Verset sütiért, alsós rendezvény

04.11.

16.15

Kollégák felkészítése a Tehetségnapra

04.11.

17.00-19.00

Fogadóóra – felső tagozat

04.12.

8.00 – 12.00

Étkezési térítési díj befizetés májusra

04.12.

8.00 – 19.00

Leendő 1. évfolyamosok beíratása

04.12.

14.00-15.00

„Csillagmatek a Tejúton” pályázat: Csillagjátékok 5.: Az üstökösök

04.13.

8.00 – 19.00

Leendő 1. évfolyamosok beíratása

04.13.

14.00-16.00

Játéktanítás az Eötvös Ált. Iskola rendezvényén

04.13.

16.00-18.00

Játékkészítés a Tehetségnapra

04.13.

17.30-22.00

Könyvmolyok estéje

04.13.

18.00-23.00

Szakmák Éjszakája – látogatás: 7.a,b osztály

04.16.

13.00

Tehetségnapi főpróba

04.17.

8.00 – 16.00

Vermes Miklós Tehetségnap

04.18.

13.00

Kerületi matematika bemutató: 2. évfolyam

04.18.

15.00

Tagozati értekezlet – felső tagozat

04.18.

16.15

Tagozati értekezlet – alsó tagozat

04.19.

8.00

Angol nyelvi írásbeli vizsga: 7. évfolyam (emelt óraszámú csoportok)

04.19.

14.30

Ismerkedés az óriásjátékokkal: 2. évfolyam

04.20-ig

 

Föld világnapja: április 22.
Fotókiállítás

04.20.

14.30-15.30

Vermes Játszóház

04.20.

16.00-20.00

Klubdélután: 8.b osztály

04.21.

9.40

Peonza bemutató

04.21.

 

NTP-18 pályázatok beadása

04.22-28.

 

Erasmus projektzáró találkozó Spanyolországban

04.23.

8.00-11.00

Nyílt nap: 1.b osztály

04.24.

13.00

Kemencés program a Csili Művelődési Házban: 1.b osztály

04.24.

14.00

Kerületi alsós matematika verseny

04.25.

 

„Olvasni jó” alsós vetélkedő 4. fordulójának leadási határideje

04.24-26.

 

Kerületi atlétika verseny

04.24.

7.00-9.00

FENNTARTHATÓSÁGI TÉMAHÉT
Elektronikai hulladékgyűjtés

04.24.

14.00

Kerületi matematika verseny: 3.-4. évfolyam

04.25.

 

NyelvÉsz alsós vetélkedő 4. fordulójának leadási határideje

04.25

10,00

Bemutatóóra: környezetismeret 3.a osztály

04.25.

15.00

„Csepel-sziget Ifjú Tehetségei”
XVII. Regionális Képző- és Iparművészeti Pályázat eredményhirdetése

04. 25.

 

Kerületi Angol Művészeti Szemle 5-8. évfolyam

04. 25.

 

Csetényi Etelka néprajzi verseny felső tagozat

04.25-26.

7.00-17.00

FENNTARTHATÓSÁGI TÉMAHÉT
Papírgyűjtési akció 2.

04.26.

8.00

Angol nyelvi szóbeli vizsga: 7. évfolyam (emelt óraszámú csoportok)

04.26.

8,00 -11,00

Nyílt nap: 1.a osztály

04.26.

8.00-10.00

Nyílt nap: 2.a osztály

04. 26.

 

Kerületi Angol Művészeti Szemle 3-4. évfolyam

04.27.

8.00-10.00

Nyílt nap: 4.b osztály

04.27.

8.00

Nyílt nap és anyák napi köszöntés: 3. b osztály

04. 26.

 

Ókor tudós történelmi verseny: 5. évfolyam

04. 26.

14.30

Játékos anyanyelvi verseny: 7-8. évfolyam (ÁMK)

04.27-ig

 

Szociometriai mérés a 3. évfolyamon

04.30.

14.00-15.00

„Csillagmatek a Tejúton” pályázat: Térképek a geometriában 3.: játék a gráfokkal

szervezés

alatt

4. évfolyam látogatása az Uránia Csillagvizsgálóban

szervezés

alatt

Előadás a felelős állattartásról: 3. b osztály

        

 

            Budapest,2018. március 28.

  
                                                                                                                                              Czeglédiné Nagy Judit
                                                                                                                                                 
                                                                                                                                            intézményvezető-helyettes  


      

 

 

 

 

 

 

       

Szövegdoboz:

Vermes Miklós

Általános Iskola

1214 Budapest    Tejút u.2.